Kedi Maması

Sağlıklı Mamalarla Besleyin..


- POLY PET MARKET

KEDİ MAMASI TERCİHİNİZ Onun ve Yavrularının sağlığı ve uzun ömürlü olması için çok önemlidir.

Acana Mama

ACANA KEDİ MAMASI, çiftlikte yetiştirilmiş hayvanlardan elde edilen kırmızı et, serbest dolaşan kümes hayvanları eti ve serbest olarak avlanan balık dahil en az üç taze et sunan bir farklılığa sahiptir, köpeğinizin veya kedinizin en iyi sağlık durumunda olması için besleyicilikte zengin bir protein ve yağ çeşitliliği sağlar.

Proplan Mama

Purina® Pro Plan®'ın her çantası, neredeyse bir asırlık tecrübeyle evcil hayvan besleme sonucudur. Bu yüzden Pro Plan’ı yüzlerce veteriner hekimi, yetiştiriciyi ve kurtarma grubunun ülke çapında güvenilir ve önerilmektedir. Bazı şirketler beslenme fadları ile hızlıca geçinirken, Pro Plan’daki her madde bir amaca hizmet eder. Her bileşen, kedinize başarı kazandıran gelişmiş beslenmede bir rol oynamak için seçilmiştir.

Bozita Mama

Bozita Feline Funktion ™ serisi kuru ve ıslak gıdalar, İsveç taze etinin yüksek bir oranını içerir. Taze et, doğal olarak dengeli bir vitamin ve mineral içeriği sağlar ve yiyeceği doğal olarak daha flavoursome ve daha sindirilebilir hale getirir, yani kediniz ihtiyaç duyduğu besinleri asimile edebilmektedir.

Felicia Mama

Felicia® Adult Cat Somonlu kedinizin ihtiyacı olan günlük tüm besinleri tam ve dengeli olarak alabilmesi için kedi & köpek beslenme uzmanları tarafından en kaliteli içerikler kullanılarak özenle formüle edilmiştir. Titizlikle seçilmiş hammaddeleri ile böbrek sağlığını ve sindirim sistemini destekleyen maddeler içermesine özellikle önem gösterilmiştir.

Petquitte Mama

Petquitte mamaları yapay veya doğala özdeş gıda boyaları içermez, ürünün içeriğinden gelen kendine özgü doğal bir rengi vardır. çeriğindeki magnezyum düzeyi kedilerin idrar yolları sağlığı gözetilerek kontrollü ve uygun oranlarda bulunmaktadır. Petquitte maması yavru kedilerin büyüme ve gelişme dönemlerinde kas ve iskelet yapıları için gerekli vitamin ve mineralleri amino asitleri ve diğer besin maddelerini dengeli olarak içermektedir.

Dr. Sacchi Mama

Advance Mama

ADVANCE, aktif antikorlarla (aktif immunoglobulinler) güçlendirilmiş, köpek ve / veya kedinizin bağırsağını korumaya yardımcı olan, yabancı cisimlere karşı daha iyi korunan tek evcil hayvan yiyeceğidir. ADVANCE formülü, beslenme yoluyla evde beslenen hayvanınızın en iyi sağlığını korumak için vitaminler, mineraller, doğal antioksidanlar (doğal polifenoller) ile doludur.

Orijen Mama

Biyolojik Olarak Uygunluk ™ ORIJEN, taze et ve protein açısından zengin ve çeşitli bir beslenmeye evrimsel adaptasyonlarına göre köpekleri ve kedileri beslemek için tasarlanmış yeni bir gıda sınıfını temsil eder. ORIJEN, bildiğimiz ve güvendiğimiz insanlar tarafından bölgede çiftlik avlanır veya avlanırken taze sıkılmış kümes hayvanları, yuvaya yerleştirilmiş bütün yumurta, bütün vahşi balık ve odun yetiştirme etlerinin benzeri bulunmayan kapanımlar içerir ve mutfaklarımıza her gün teslim edilir

Profine Mama

Profine formülleri güvenli doğal içerikler içerir ve evcil hayvanınız için dengeli bir beslenme garantisidir. Eklenen deniz kompleksi (karides ve somon yağı), sağlıklı bir şekilde omega-3 ve omega-6 yağ asitlerinin dengeli bir oranını sağlarken, tavuk, kuzu, somon ve sebzelerin eşsiz kombinasyonu, sağlıklı sindirim, yeterli enerji ve mükemmel koşul sağlar. cilt ve güzel bir ceket. Rezene, fesleğen ve adacık bitkisel özleri, deniz yosunları ve prebiyotikler ile sindirimi destekler ve sağlıklı bağırsak mikroflorasını sürdürür ve bağışıklık geliştirmeye yardımcı olur.

Reflex Mama

Reflex kedi mamaları d engeli ve kaliteli içeriği ile uzun tüylü ve evde bakılan kedilerin besinsel ihtiyaçlarını karşılarken , içeriğinde bulunan doğal lifli içerikler ve psyllium sayesinde kedilerin yuttukları tüylerden dolayı sindirim sisteminde tüy yumakları oluşmasını engeller.

Brekkies Kedi Maması

Brekkies Kedi Mamaları şaşırtıcı derecede lezzetli bir lezzet ve doku sağlayan erişkin kediler için eksiksiz dengeli bir üründür. Brekkies, kedinizin sağlıklı bir mutlu hayat için refahını geliştirmeye yardımcı olur.

Royal Canin Mama

Kedi günlük yaşama kolaylıkla adapte olsa da kendine ait davranışsal ve besinsel ihtiyaçları vardır. Bunları bilmek kedinizin sağlığını garanti altına alacaktır.Hem günlük hem de uzun-dönemli sağlığa katkıda bulunan Sağlıklı Beslenme, hayvanın yaşına, boyutuna, fizyolojik durumuna ve ırkına göre son derece hassas bir şekilde ölçülen temel besinler içerir.

Kedi Ödülleri

Kedi günlük yaşama kolaylıkla adapte olsa da kendine ait davranışsal ve besinsel ihtiyaçları vardır. Bunları bilmek kedinizin sağlığını garanti altına alacaktır.Hem günlük hem de uzun-dönemli sağlığa katkıda bulunan Sağlıklı Beslenme, hayvanın yaşına, boyutuna, fizyolojik durumuna ve ırkına göre son derece hassas bir şekilde ölçülen temel besinler içerir.

Doğru Mamayı Seçin.

KEDİ MAMASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ ?


Yavru kedi ve köpeklerin, çeşitli bulaşıcı hastalıklara karşı bağışıklığın güçlenmesi, yeterli ve dengeli protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineral alması, gelişim dönemindeki, raşitizm, kalça displazisi vb. eklem ve kemik rahatsızlıklarının önüne geçilmesi, kilo dengesinin sağlanması, tüy gelişiminin optimum olması ve mantar, uyuz gibi deri hastalıklarına karşı direnç sağlanması, dışkının az ve düzenli olması sayesinde tuvalet alışkanlığını çok daha kolay kazandırılması gibi birçok fayda sayılabilir. Erişkin ve yaşlılık döneminde ise, tüy dökümünün düzenli zamanlar dışında olmaması, deri rahatsızlıklarının çok daha az olması veya hiç olmaması için deri direncinin yüksek tutulması, karaciğer ve böbrek rahatsızlıklarının önüne geçilmesi, egzama, ürtiker gibi karaciğerle bağlantılı deri hastalılarının önüne geçilmesi, diş taşı, diş eti hastalıkları, diş çürüklerinin önlenmesi, nefes kokusu, deri kokusunun olmaması, sindirim sistemi hastalıklarının önlenmesi, kilonun normal, deri ve tüylerin parlak, gözün canlı olmasında kuru mama ile beslenme oldukça önemlidir. İleri ki dönemlerde ortaya çıkabilecek, kronik deri sorunlarında, karaciğer ve böbrek yetmezliklerinde, kalp veya sindirim sisteminde oluşabilecek çeşitli rahatsızlıklarda, idrar yolları rahatsızlıklarında, rahatsızlığa uygun olarak üretilmiş, özel olarak dengelenmiş protein, karbonhidrat ve yağ içeren reçeteli mamalarında kullanımı gerekebilmektedir.